Zemsta. Slay quartet. Tom 3 – kim są bohaterowie?

Premierowe pozycje wywołują w każdym czytelniku nieco emocji. W końcu nie wiadomo jaka powieść tym razem trafi się od ulubionego autora oraz jak potoczą się losy w kontynuacji ulubionej serii. Fani Laurelin Paige nie muszą się dalej zastanawiać. Jej dzieło Slay Quartet doczekało się kontynuacji, a jest nią trzeci tom serii. Książa Zemsta. Slay quartet. Tom 3 (https://www.taniaksiazka.pl/zemsta-slay-quartet-tom-3-laurelin-paige-p-1539205.html) jest czymś co pozytywnie zaskoczy fanów serii. Premierowa książka ma tym razem przynieść ze sobą wiele emocji ze strony Celii oraz Edwarda. Co się między tymi bohaterami wydarzy?

Kim są główni bohaterowie w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Powieść Zemsta. Slay quartet. Tom 3 to książka, w której główne skrzypce będą grać Edward oraz Celia. To właśnie oni będą bohaterami wokół, których rozkręci się cała fabuła trzeciego tomu serii. Warto zapoznać się z tymi bohaterami, ponieważ nie są oni nudni czy też przewidywalni. Oboje mają wiele słabości, ale też zalet oraz po prostu cech, które czynią ich unikalnymi. Ich relacja będzie się opierać niemalże na przeciwieństwach charakterów, a oni sami zaskoczą się sobą. W końcu żadne z nich nie brało pod uwagę tego, że kiedyś może ich połączyć uczucie, a właśnie to się stanie. Mało tego stanie się w trakcie ich małżeństwa, które jednak zostało zaplanowane. Oczywiście nikt ich do małżeństwa nie zmusił jednak sami postanowili, że powiedzą sobie sakramentalne “tak” tylko dla zysków. Ich przysięga jednak z czasem okaże się prawdziwa, a uczucie urośnie. Nie zabraknie też między nimi namiętności w sypialni.

Kim jest główna bohaterka w książce Zemsta. Slay Quartet Celia?


Celia jest kobietą, która mimo, że atrakcyjna i uwodzicielska to nie miała szczęścia w związkach czy w życiu. Doświadczyła ona wiele cierpień ze strony innych, a wszystkie porażki, których niegdyś doznała przełożyły się na jej zachowanie oraz traumę, którą nosi głęboko w sobie. Mimo to kobieta dalej potrafi zwalić z nóg nie jednego mężczyznę i tak też się stało z Edwardem. Miała ona być dla niego tylko nic nie znaczącym epizodem jednak kiedy już Edward poznał ją lepiej zrozumiał, że zakochał się w niej i nie ma już odwrotu. Z myślą o niej postanowił także zemścić się na jej wrogach. To właśnie ta zemsta stanie się głównym wątkiem książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3. Laurelin Paige stworzyła postać, która dla wielu skrzywdzonych dziewczyn oraz kobiet może być bardzo bliska. Premierowa książka pojawi się w księgarni internetowej oraz stacjonarnej. Nie można przegapić tej premiery!