Premiera książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Serie książkowe mają to do siebie, że nie powstają do razu. Na premierę kolejnych części trzeba nieco poczekać, a czekanie jest prawdziwą udręką każdego fana, który nie może się doczekać co stało się z jego ulubionym bohaterem czy też bohaterami. Fani Laurelin Paige i jej serii Slay Quartet nie muszą czekać już dłużej na premierę trzeciego tomu serii. Zemsta. Slay quartet. Tom 3 to książka, którą można znaleźć już w księgarni. Premierowy tom zapowiada się niezwykle ciekawie. Co takiego się w nim wydarzy?

Co wydarzy się w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3?

Premierowa pozycja od Laurelin Paige to coś co może spodobać się wszystkim fanom odrobiny szaleństwa w codzienności. Czemu? Ponieważ Laurelin Paige przygotowała dla swoich fanów niecodzienną historię małżeństwa, które miało nim być tylko na papierze. Główni bohaterowie to Edward oraz Celia. Cztli pan i pani, którzy liczą na wymierne zyski ze swojego małżeństwa. Kiedy jeszcze mówili sobie “tak” przed urzędem stanu cywilnego, nie wiedzieli, że ich wzajemne życie potoczy się nieco inaczej. Celia nie okazała się taką żoną jakiej spodziewał się Edward, czyli cichą i układną. Wręcz przeciwnie Celia okazała się być uwodzicielską i zadziorną żoną. Nic więc dziwnego, że już wkrótce udawane małżeństwo przemieniło się w prawdziwe, a raczej takie, które prawdziwą namiętność i uczucie między sobą znajduje w sypialni. Ich relacja jednak nie będzie głównym tematem książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3. Co więc wydarzy się dalej w fabule?

Jak rozwinie się fabuła w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Książka od Laurelin Paige będzie niosła ze sobą nieoczekiwany wątek zemsty. Otóż Edward nie ma łatwego charakteru. Ugodowość oraz polubowne załatwianie spraw nie leżą w jego naturze. Mężczyzna jest skłonny do planowania długiej zemsty na swoich wrogach. Właśnie to ma zamiar zrobić dla swojej żony. Dla niej będzie on chciał zemścić się na osobach, które w przeszłości wyrządziły jej wiele krzywd oraz przyczyniły się do tego, że kobieta ma w sobie wiele lęków oraz niepewności. Zemsta. Slay quartet. Tom 3 to książka nie tylko o ognistym uczuciu, ale także o zemście na wrogach jednak w imię miłości. Co takiego czeka wrogów Celii? Jedno jest pewne Edward nie odpuści żadnemu. Każdy kto kiedyś zranił Celię może spodziewać się zapłaty z odsetkami. Fani poprzednich tomów Slay Quartet nie zawiodą się. Autorka gwarantuje niezapomniane emocje od pierwszej do ostatniej strony książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3.