Zemsta. Slay quartet. Tom 3 od Laurelin Paige

Slay Quartet to seria, która zdobyła wiele fanów na całym świecie. Stało się tak za sprawą kunsztu pisarskiego autorki Laurelin Paige, która na kartkach swojej serii książkowej stworzyła zarówno niebanalne, intersujące postacie jak i ciekawą, dynamiczną fabułę. Autora powraca po raz trzeci z kolejną odsłoną swojej serii. Tym razem czytelnicy będą mogli się zapoznać z Zemsta. Slay quartet. Tom 3 – Tania Książka. Jest to książka, w której pewna para z piekła rodem będzie musiała zdecydować co jest ważniejsze pieniądze czy miłość.

Małżeństwo z profitem w książce Zemsta. Slay quartet

Powieść Zemsta. Slay quartet. Tom 3 od Laurelin Paige przedstawia historię małżeństwa, które zostało zawarte dla korzyści. Oczywiście nie chodzi tutaj o byle jakie profity, ale o majątek, na którym zależało panu młodemu czyli Edwardowi. To właśnie on miał skorzystać najbardziej z udawanego ślubu oraz małżeństwa, w którym nie miało nigdy chodzić o miłość. Jak się jednak stało? Żona Edwarda, czyli Celia jednak nie okazała się być kobietą, która cicho siedziałaby w cieniu Edwarda i jego pieniędzy. Kobieta nie jest uległa, a wręcz przeciwnie. Zanim oboje się zorientują połączy ich gorące uczucie w sypialni. To właśnie tam będą rozumieć się nie tylko jako małżeństwo, ale także jako kochankowie, którym słowa czasem bywają zbędne. Edward jednak nie poprzestanie na okazywaniu swojego uczucia dla Celii tylko w łóżku. Chce on zrobić coś więcej dla swojej żony, a nie chodzi nawet o kolacje przy świecach. Mężczyzna chce pomścić ją na jej starych wrogach, którzy ją mocno skrzywdzili.

Jak zemści się Edward na wrogach Celii?


Edward jako główny bohater książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3 okaże się być pełen niespodzianek. Początkowo będzie wydawać się tylko zimnym, nieczułym facetem, który chce wykorzystać instytucję małżeństwa do swoich niecnych planów. Jego życie od czasu kiedy naprawdę zakocha się w Celii zmieni się nie do poznania. Dobro kobiety u jego boku stanie się dla niego najważniejsze. Mężczyzna jednak swoje uczucie zacznie okazywać w nieco nieprzewidywalny sposób. Będzie on mścił się na wrogach Celii jednak nie będzie to zemsta symboliczna. Edward chce zaplanować każde posunięcie tak, by wrogowie Celii nie mieli szans na uniknięcie kary. Kobieta nie przeszkadza mu w planach. Jest ona doświadczona bardzo źle przez przeszłość, a jej dorosłe życie nie dalej nie jest idealne. Kobieta nosi w sobie traumę, która dość często o sobie daje znać. Czy zemsta Edwarda coś zmieni w życiu Celii?